-10%



21 931 ₴
19 737,90 ₴

Основа душевой кабины - это поддон.
Душовий піддон з литого мармуру 900×1200 мм, чорний, прямокутний, з сифоном і трапом
Піддон призначений для душової зони та встановлюється вздовж стіни або у нішу.
Особливості:
міцний литий мармур
стійкість до води
декоративний трап
швидкий злив
довгий термін служби
Комплектація: сифон, трап, решітка.
Устанавливать такие поддоны можно на уровне с полом, наполовину углубленным в пол, на поверхности пола.
Минимальный отступ от края для сверления 7мм.
Максимальный вес нагрузки 500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Матеріал піддону | Штучний мармур |
| За глибиною | Глибокий (від 15 до 39 см) |
| Колір | Чорний |
| Вага | 43 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 90 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Ніжки для піддону | Ні |
| Панель для піддону | Ні |