-10%



19 705 ₴
17 734,50 ₴

Основа душевой кабины - это поддон.
Душовий піддон 800×1200 мм чорний з литого мармуру з трапом
Особливості:
оптимальний розмір
литий мармур
чорний колір
декоративний злив
довгий термін служби
Комплектація: сифон, трап.
Устанавливать такие поддоны можно на уровне с полом, наполовину углубленным в пол, на поверхности пола.
Минимальный отступ от края для сверления 7мм.
Максимальный вес нагрузки 500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Матеріал піддону | Штучний мармур |
| За глибиною | Глибокий (від 15 до 39 см) |
| Колір | Чорний |
| Вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 90 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Ніжки для піддону | Ні |
| Панель для піддону | Ні |